Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkas90

    senior tag

    Mentem egyet random d2-n.
    Már az első kör után érezni lehetett, hogy sz@r a csapat. Ment az egymás szidása rendesen.
    Végül is vezettünk 6-2re CT oldalon.

    Egyszer csak a topfregger csávó tőlünk elkezdett kilőni rám egy tárat az m4-ből. 33 hp-m maradt. Én visszalőttem rá 1 desi fejest amibe meg is halt.
    Utána minden körben elkezdet flashelgetni engem.
    Majd várta, hogy lőjem...néha bele is eresztettem 1-1 golyót (meg ő is belém).
    Az egésznek a vége az lett, hogy 9-6os félidővel fordultunk. Buktuk a pisztoly kört.

    Volt egy kör amikor leraktuk B-re a bombát. 2 CT volt középen az ablak előtt én pedig lőttem őket hátulról. Vagyis csak lőttem volna, mert a srác kinézett rám az ajtóból és belém lőtt egyet wp-vel. 40 hp-m maradt.
    Az egyiket az ablakból sikerült lelőnöm, de a másikat csak 50 hp-ra sikerült lesebezni.
    Majdnem el is buktuk a kört...annyi volt a mákunk, hogy nem tudták felszedni a bombát.

    A következő körben meguntam a geciskedését (elkezdett beszólogatni is) ezért megöltem. Buktuk a kört.
    13-12-re vezetett az ellenfél, amikor kezdés után fogtam egy füstöt. Oda álltam a csávóka elé és eldobtam. (Ő a sarokban állt.) Én meg beálltam elé. Ő pedig belém lőtt egy szép adagot. 24 órás eltiltást kapott.

    Aztán pedig észre vettem, hogy az egyik csapattársam (Suspect volt a neve) elég insane lövéseket kezdett el lőni. Rákérdeztem, hogy bekapcsolta e. A következő körben már az alap lövéseket sem lőtte be. Egy srác védte, hogy "clear" meg anyámkukija...viszont arra nem tudtak semmit reagálni, hogy mitől kezdett el úgy lőni, mint egy silver3.

    Ők is elkezdtek beszólogatni ezután. Itt untam meg a dolgot. Mindig gyorsan kifutottam hosszúra meghalni és gyorsan átvenni a botot, hogy azzal is megdegeljek. A bomba ha nálam volt, akkor kivittem szépen a CT-knek. 16-13ra buktuk a meccset.

    GGWP random dust2 meccsek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák