Hirdetés

Aktív témák

  • InfiniteReality

    őstag

    Na tegnap feltettem. Hozzáadtam egy biztonságos hálózatot, így a belső háló jól megy. De kivülről semelyik szolgáltatás nem elérhető, pedig a programok engedélyezve vannak. Próbáltam manuálisan is kinyitni a portokat, de lehet nem értettem meg valamit...

    Win2k3 server, a következő szolgáltatásokat kellene net felöl elérhetővé tenni:

    Webserver (APACHE)
    Levelezés webmail része (8080-as port)
    Levelezés (SMTP: 25, POP3: 110)
    FTP: 21
    DNS: csak a belső hálóra kell DNS szerverként működnie, a net felöl csak lekérdeznie kellene a netszolgáltató DNS szerverét (DNS forwarding fel van konfigurálva rendesen). Az az azt szeretném, hogy a net felé effektive DNS szerverként ne működjön (mint DNS szerver csak egy lokális belső tartományt tart életben - ez kell az Active Directory működéséhez).

    Ezen felül a gépre telepítve van az active directory. Kellene hogy ennek normál működéséhez miket kell engedélyezni, illetve hogy a windows komponensei közül miket kell engedélyezni. Friss telepítés, tehát szemét meg spyware meg malware meg stb nincs rajta.Alapvetően mik a tűzfal beállításai egy Active Directoryval megspéket web, email, ftp szerveren.

    Plz help!!!!!!!!!!!!!

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

Aktív témák