Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz mepet #375 üzenetére

    korábban az, hogy a gép a játék elején (és igazából közben is) állandóan a városállamokat zargatta. azok viszont védtelenek. most se találtam olyan opciót, mint az 5. részben volt, hogy "bevédhető" bármelyik is. a vegzálás ugyanúgy megy. lehet a későbbiekben visszakapja a függetlenségét, de a gép attól még ugyanúgy támadja őket, sokszor csak úgy.
    szerintem a start location rendszeren is piszkáltak valamit. vagy négyszer kellett újrakezdenem, mert magyarként rendszeresen berakott körém 2 aktiv vulkánt, egy halom hegyet és olyan folyót, ami a második körben(!!) elárasztotta a fővárosom. váltottam inkára, mert ők szeretik a hegyeket. egyből olyan térkép jött, ahol pusztaság volt körülöttem. az is mindegy volt, hogy "old" v "new" mapon játszom.
    nagyon jó lenne, de ugyanaz a szarság megy mint eddig és a játék elején vagy lehetetlenség elindulni vagy egy sétagalopp lesz az egész.
    ja igen és ami szintén változatlan: csökkentett nemzet létszám, legnagyobb térkép és mégis körém pakol legalább 2-3 szomszédot.

Új hozzászólás Aktív témák