Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz ViZion #227 üzenetére

    No, az én tudásom nem volt elég a Mintnél, mikor bármilyen indítási kísérletre rögtön kernel panicot kaptam. Ott álltam neki új disztrót keresni.

    Amúgy nem mondtam, hogy maradjon meg egy rendszernél, a 10.10-es Ubi egyetlen hátránya, hogy már kevesebb mint 1 éven belül megszűnik a támogatása. Egyéb verzióit én hanyagolnám, akkor már sokkal inkább Debian...

    A szívást arra értettem, amit itt is írtak, hogy figyelni kell a fórumban, levlistában, stb., hogy kinek milyen gondja lett az új frissítéssel. Ez az emberek egy részének tetszik, így valszeg jobban meg is értik az egész rendszer működését, de nem mindenkit fog meg ez a fajta dolog.
    Szeretem a friss dolgokat, de ennyire nem kell sietni, hihetetlen sok előny nem származik ebből, hogy rolling disztrót használunk. Az viszont megeshet, hogy előjön egy egyedi bug, ami miatt pont a kellő pillanatban nem tudsz dolgozni.

    Én pl. a szakdogám tty - bash - awk - gnuplot részét Chakrán csináltam, nem esett volna jól, ha közben pl. elszáll a ttyUSB0 eszköz kezelője és ez miatt rakhatom újra, stb. Szóval az én igényeimhez jobban illik ez a half rolling modell.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák