Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x63

    aktív tag

    válasz Abu85 #9515 üzenetére

    Mióta win7 -t használok sosem engedtem, hogy az Ati telepítse a drivert.
    Mindig kicsomagolom csak a drivert tartalmazó fájlt és megmutatom a Win7 -nek, hogy innen frissítsen. Általában Grid -el játszom mióta így csinálom semmi problémám nincs, előtte lefagyogatott.
    Minap felraktam a 10.6 -t de lassult a Grid így vissza akartam rakni a 10.4 -t, de valamiért nem akarta visszarakni a Win7, ezért kénytelen voltam futtatni a telepítőt.
    10 perc játék után lefagyott a Grid, nem kell hagyni, hogy az Ati garázdálkodjon a gépen. :DDD Akkor nincs semmi baj. A CCC meg egyáltalán nem hiányzik, :N nem "tekergetni" akarom a videókártyámat hanem játszani vele.

    [ Szerkesztve ]

    Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #9515 üzenetére

    Azért KELLENE, mert a driver dolga a hardver kezelése. Bárminek a meghajtóját telepítem, az működik. Régen a VGA-k is így szokták, ugyebár. DOS, stb... De pl. az ATT nem foglal 150MB-ot szükségtelen profilokkal.

    Már mondtam, nem a modulokra bontás a bajom, hanem hogy mindenbe beleteszik ugyanazt. A hátam közepére sem kell a telepítéskezelő, sosem használom, pénzért sem tenném fel a gépemre. Anélkül minden rendben megy, viszont azzal, mint a topic is mutatja, elég gyakoriak a meghibásodások.

    Hát az a pár 100 finombeállítás ATT-ban, amelyek CCC-ben nincsenek.

    Az AMD arról tehet, hogy magasról szarik a kisebbségi vásárlók problémáira. AMúgy persze a többségiekre is, csak nem annyira magasról. :D

    lsc: Ami baja a W7-nek van, az meglesz SP1-gyel is. ;)

    Szabi790612: Az a legjobb, amikor a játékok miatt az ember nem tudja használni a drágán megvásárolt technológiát. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák