Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #93794560 #10953 üzenetére

    Anno amikor ideiglenesen HD4670-em volt, nagyon jól teljesített (cikk logouton v. honlapomon), viszont a FC2 BÁRMILYEN buta grafikai beállításokkal is csak diavetítés volt, nyilván driver-gond miatt. Amúgy jó kis kari, már akkor megírtam róla (Grid-et fullban vitte egy kis tuninggal), ráadásul az enyémben 30% :Y tuning-potenciál volt.

    sklopp: Igen, főleg a CoD-okkal volt gond más kártyákon is, anno 38x0 topicban tette miattuk vissza mindenki a 8.7-es C-t az újabbak helyett, aztán újabb játékokhoz meg mehetett a frissebb, ez már csak így van AMD-nél. :((( Ill. persze tegyük hozzá, hogy a játékokat sem 100%-ban megfelelően programozzák le, mint arról Abu85-tel már diskuráltunk. Nálam pl. Republic Commando, XIII azok, amelyek beszartak. Utóbbit még nem néztem újra, de előbbinek le kellett venni a grafikáját, hogy jó legyen, Abu85 szerint a másikat is. Ez azért fasza, mert anno gyenge minőségben tudtam csak tolni őket, és most pont gyönyörködni akartam volna bennük, ha már erős konfigom van. :W

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák