Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz Pitterix #38359 üzenetére

    Pontosan! Én nem játszom, hanem hw gyorsítással nézek 1080p tartalmakat madVR rendereléssel, RX570-es kártyával... (jobban eszi a vasat, mint a legdurvább játékok) Az új driverekkel brutálisan szép képminőséget prezentál, de random befagy, timeout-ol a driver, fagy a PC... újraindítok, alap VGA felbontás, driver az eszközkezelőben letiltva... :U A régi driverek pedig már a folyamatos Win update-ek miatt nem jók, vagyis nekem képminőség tekintetében klasszisokkal rosszabbak már, de legalább nem crashelnek... szóval, ja, egy ördögi kör... és igen az Adrenaline driver a sz.r, nem valami 3rd party cucc kavar be, nem a hw-es összetevőim, és nem más szoftverek problémája, hosszú hónapokon át, töviről-hegyire tesztelgettem, és konkrétan az AMD minden felesleges szutyokkal telezsúfolt Adrenaline-ja a férc...

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák