Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz katt777 #11142 üzenetére

    "kranazoli: Igen, ATT."

    A fenébe. :( Picit idegenkedek az ATT-től. Bíztam benne, hogy talán máshogyan is ki lehet kapcsolni a GPU gyorsítást. :(

    Az idegenkedésem oka annyi, hogy több olyan HSZ-t olvastam, hogy már az előző ATT sem volt igazán letesztelve és felkészítve a HD5xxx szériára és a legfrissebb béta ATT-ben sem nagyon változott ez a helyzet. Lehet, hogy Urban Legend, de asszem ebben a topic-ban is olvastam ilyen HSZ-t Abu-tól, vagy a hwsw.hu-n.

    Btw:

    Újabb és újabb driverek és kártyák:

    Akinek új kártyája van HD68xx-nél szerintem szinte kötelező a driver frissítés; HD5xxx-ek most kicsit háttérbe szorultak, de azért nem kevés fícsör jött ki HD58xx szériára is.

    Más: Az lehet, hogy a 4870-es is mindent elvisz FullHD-ban is (bár ezt kicsit már szkeptikusan fogadom, Nekem is volt) azonban nem mindegy, hogy ezt milyen fogyasztás; melegedés; és hang mellett teszi.

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák