Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csefery

    tag

    válasz afterburner_ #3253 üzenetére

    Most az összes gyári eredeti benne. Tegnap délután vettem meg a színes patronokat.
    A fekete patronokat már hetekkel ezelőtt lecseréltem eredetire, mert azt gondoltam azok okozzák a problémát.
    Évekig csak eredeti patront vettem, mert én főleg fotónyomtatásra használtam a gépet, és fontos volt, a minőség. Nem is volt gondom soha a géppel.
    Azután anyagi okokból kétféle utángyártottat is vettem, de az elsőnél egyáltalán nem jelentkezett probléma, míg a másodiknál sem azonnal, csak hónapokkal később. Itt azonnal az utángyártottra fogtam a hibát. Akkor visszavittem a vásárlás helyére, (egy ismerősömnél vettem) és kipróbáltuk az Ő gépébe, természetesen tökéletes szürke árnyalatok voltak!
    Múlt héten pénteken bevittem a márkaszervizbe, azt mondták, hogy az eprom-ot kellett törölni, és újratölteni.
    Jaaaa, és még azt is, hogy 3750 Ft lesz, köszönjük viszlát! :)
    Tegnap elhoztam a gépet, szűz laptopra feltelepítettem a gyári CD-ről az összes meghajtót, szoftvert, meg mindent, amivel eredetileg tökéletes nyomtatást tudtam produkálni, de nálam ugyan azt produkálta, mint előtte.
    Azonnal megvettem a teljes gyári patron szettet, és egy csomag GP-501-es fotópapírt is, nehogy az legyen az oka.
    Kipróbáltam úgy is,nem lett jó! :(
    Visszavittem a szervizbe még tegnap délután, hát mit mondjak... néztek mint borjú az újkapura, nem értették nekem miért nem jó.
    Aztán nekik sem volt jó. majd egy fél óra múlva előbotorkált a srác egy 10x15-ös szürkeárnyalatos tesztképpel. Szép volt.
    Leírta, hogy milyen beállítások mellett sikerült elérnie, és azt javasolta, hogy én is azon beállításokkal használjam a nyomtatót.
    Hazamentem.
    Beállítottam.
    Nem jó... :(

    Na ezért fordultam, most hozzád.

    Soha ne vegyetek drogot! Legyetek Pop sztárok, és ingyen megkapjátok!

Új hozzászólás Aktív témák