Hirdetés

Hirdetés

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

Új hozzászólás Aktív témák

  • MikeWazowski

    veterán

    Volt egy kis kihagyásom, de úgy látom válozott a rank rendszer. Legendary-ról az új szezon miatt visszaestem Elite I-re, és valami baromi nehezen haladok felfelé, arról nem is beszélve, hogy 10 meccsből 4-5 full botok ellen megy... most ez hogy lehetséges rank meccsen? Utóbbi napokba mentem vagy 80 meccset és most értem el csak master szintre.... még ott a grand master is.. kell 1k meccs h eljussak megint legre? Vagy már nehezítettek így örüljek, ha grandot elérem? Ti mit tapasztaltok? Egyébként eddig simán ment, nagy többségbe első kettőbe vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Új hozzászólás Aktív témák