Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz boogie84 #16631 üzenetére

    Van ez,én öltem DMR-el 7-et,abból 2x collateral duplát ma,utána elkezdte dobni az assistokat meg ellen elé dobást vagy 10 halálig... :W Hja,aztán kitomboltam magam wheelsonnal mondjuk,lehet bekalkulálta a játék,hogy meglett.Nagyon furcsa egy ideje,ha úgy akarja,szárnyal az ember,ha nem,akkor cumizik,szívatja a csapatot,hogy távol rakja az objektívától,mikor az ellen sorban mellé spawnol,ilyenek.Mintha agresszívre vették volna az egész kontrollt,már körön belül is az megy,mint ami előtte régen 5 kör átlaggal volt.Lehet azért csinálják,mert sokan buktak mesterségesen,hogy aztán alázzanak körökön át,főleg a videósok,ugye.
    Valami a szerverrel sem tiszta,többször előfordult,hogy láttam ELMENNI az ellenfelet lövés után,nem volt hitdetection,keresek új pozíciót(sniper és egylövetúzés van most,nem egy rushos dolog),erre rá 10 másodperccel balra kiírja,hogy kill.És ez úgy van,hogy amúgy közben rendben zajlik a játél,semmi lag,akármi.Csak épp néha elfelejtenek meghalni :DMeg dobom a granyót,pukk,átjön rajta az enemy,utána lelövöm hit detectionnal,erre az jön,hogy a gránát ölte meg,ami után még 2-3 mpt mozgott,és teljesen azt láttam,hogy a lövéstől terült ki. :DDD

    Egyébként jó kis nap volt ma,király volt beugranod arra a körre,egész nap nem volt semmi gyanús,erre abban a körben 3 aimos rögtön ellenünk :O Olyan szép ide-odakapkodós 6os killt letolt az egyik srác a záróban,hogy öröm volt nézni :U De bár ki is léptél,én elengedtem az objektívát,és nemszerették a thermalos LMG-t annyira.Vissza is mentem inkább shipmentezni :DD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák