Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz DeFranco #23198 üzenetére

    Viszont a latint (Coloman) használhattad volna, az angol úgyis rengeteg mindent a latinból vett át.

    Melack:

    1.) első generációs iPad Mini 32 GB LTE / iOS 7:

    UI: milyennek látod a régebbihez képest?

    Szerintem jobb, de kellett hozzá 2-3 hónap, amíg megszoktam.

    Mennyire smooth?

    Azzal nincsen gond.

    Mit hiányolsz belőle?

    Jobb memóriakezelést (512 MB RAM mellett hajlamos újratölteni 2-3 nyitott alkalmazás mellett a böngészőfüleket), és örülnék BT egér támogatásnak.

    Tárhely kérdés (magyarán milyen az, hogy nem lehet SDre áttenni a dolgokat)

    32 GB belső tárhely mellett ez nem igazán gond.

    Notification Center

    Androidos - de akár a WP-s is - sokkal jobb.

    Másik OSekből mit vennél át?

    Pl. a WP-s értesítéseket, az szerintem jobb a droidosnál (kevesebb sallang, de a lényeget látom). Az említett BT egér támogatást az Androidból. Néha persze pokolba kívánom az egész "walled garden" filozófiát, amire az iOS felépül, de alapvetően a "smooth"-ság ezzel jár együtt, szóval ehhez nem nyúlnék.

    2.) első generációs Nexus 7 Wifi-only, 32 GB / Moto G 8 GB

    UI: milyennek látod a régebbihez képest?

    Igazából mindkettőt 4.4-gyel kaptam kézhez. Az Atrix 2-m felülete 4.1.2-vel bizonyos szempontból szebb (Motorola Circle Widget - sajnálom, hogy Moto G-n nincs), bizonyos szempontból valahogy avíttosabb a GUI.

    Mennyire smooth?

    A Nexus 7-nél néha nem egészen az a böngészés, a Moto G hibátlan.

    Mit hiányolsz belőle?

    Igazából semmit, mindent meg tudok vele oldani, amit akarok. Vannak hibajelenségek, de azok nem feltétlenül megismételhető dolgok.

    Tárhely kérdés (magyarán milyen az, hogy nem lehet SDre áttenni a dolgokat)

    A Nexus 7 32 GB-ja több, mint elég, a Moto G 8 GB-os tárhelyén is elférek, mert nem tartok rajta se komoly játékot, se filmet, se zenét.

    Notification Center

    Jó, de valamiért a WP-s (8.1, ugye) jön be legjobban.

    (I)Másik OSekből mit vennél át?(/I)

    Nem tudok konkrét funkciót mondani.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák