Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #14341 üzenetére

    Kóstolnád a füstölt barramundit (hívjuk ausztrál sügérnek úgy nem annyira fancy) véged lenne :D

    Innen a fórumról is van olyan, aki 20-asával rendeli, meg munkatársi körben sem tudunk annyit hozni, hogy ne fogyjon el, pedig nem olcsó, sőt, füstölt vadlazac árban van, de úgy viszik mint a '60-as években a banánt :D

    Vendégek jönnek alap, hogy bekeverünk kis majonézzel - lila hagymával úgy egy liternyi mennyiséget pirítósra -bagettre krémnek, az úgy el is fogy az este közepére, és még kérnének a drágák. Ha adnánk... kunc.

    A másik ilyen a halchips, ami gyakorlatilag a hal hasa aljából a picit kövérebb rész (nem az a rossz halzsír, csak nem épp száraz) ez lehet pontyból is akár, ha amúgy jó minőségű a hal, csíkokra vágod, fűszeres kukoricalisztben megforgatod, bő olajba vele, mire kihűl egy szem sem marad. Esküvőn volt ilyen, tippelj mi fogyott el leghamarabb egy olyan közönségnél, aki amúgy "nem szereti a halat" :DDD

    Na persze én csak élvezem a helyzetet, semmi nem az én érdemem belőle, én csak csipegetni tudom a pozitív externáliát :)

Új hozzászólás Aktív témák