Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz dragonfx #904 üzenetére

    Hát, egy ideig szarozott a biztosító, kész lett. És jobb mint amilyen volt. Minden teljesen gyári alkatrész maradt, és ez a fontos. :)
    Ha már itt tartunk el is mesélem: Kijött a kárfelmérő ürge, megnézte, felírta, elment. Küldte a e-mailt, 380.000 Ft. Én eközben vittem az autót szervízbe, mázlim is volt, még aznap megrendelték az összes alkatrészt, 2 nap múlva már csinálták az autót. És 1,5 hét alatt kész lettek vele. 950.000 Ft lett a végszámla. A biztosító azt mondta erre, hogy ő nem fizet. Kiment az okozóhoz, és megnézték az autóját, lefényképezték. Ezután még mindig azt mondták, hogy nem fizetnek, mert a másik autó alig sérült meg. Bementem a biztosítóhoz faterral, na persze tomboltunk... Előtte elmentünk a rendőrségre a fotókért amit a helyszínen csináltak a rendőrök, elhoztuk azokat is. Vissza a biztosítóhoz, majd megnéztük a képeket amit a csávónál csináltak. Tényleg alig volt megtörve. Majd megmutattuk a rendőrségi képeket, volt ám ledöbbenés... :) Erre következő nap fizettek, és hozhattam el az autót.
    A lényeg az az, hogy a csávóval valszeg összebeszélt a biztosító. A csávó kicsit kikalapáltatta az autóját, hogy úgy látszon, hogy nem volt nagy ütközés. :((( ( a rohadék, már gondolkoztam rajta, hogy kib@szok vele valahogy... :((( )
    De hála a fotóknak, megoldódott.
    Én csak azt ajánlom nektek, hogy ha olyannal karamboloztok, akinek ilyen szar biztosítója van ( TIR, MÁV, stb ), akkor jelentsétek föl a csávót. Az lehet tovább tart 1 hónappal, de a biztosító utánna köteles fizetni, nem szarozhatnak.

    És most egy kérdés a tuningos kollegáknak: Nekem 528i -m van, az újmotoros. Van benne egy kisebb chip gyárilag, olyan 205L -t tud most. De szeretnék még egy kicsit többet kihozni belőle, úgy hogy a fogyasztás nem nő egyáltalán. Amúgy nekem most a komputer 8,7 -et mutat, pedig nem 90 -nel közlekedek. :DD Ezért nem is akarok ebből engedni, főleg, hogy megint drágul a benya. :O Szal mi a mód még plussz lóerő előhozására, hol tudnám megcsináltatni, és kb. mennyiért? :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák