Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drago1

    tag

    válasz H.Ezredes #53175 üzenetére

    Először vezérlést cseréltettem 400 ezer minden gyári, minden lánc feszítő, olaj szűrő minden meg van a számla + osztóműben olaj csere 30 k. Mondták hogy szívósort is tisztítani kéne, kérdeztem mennyi idő azt mondták 3 nap, el küldik ultrahang aztán vissza jön, addig meg a hengerfejben a járatokat tisztítják. Kérdeztem mennyire kormos azt mondták csak akkor tudják meg ha le jön a szívósor, de ha nagyon kormos akkor már nem rakják vissza mert arra nem vállalnak garanciát. Mondtam oké akkor legközelebb mert kellett az autó! Legközelebb vissza vittem mert kilyukadt a klíma hűtőm, azt is ki kellett deríteni hol, meg lett menthetetlen csere lehet munkadijjal volt 120 nem emlékszem, de mondták gyári hűtőt ne vegyek. Akkor már kapott nagyobb coolert meg új klíma hűtőt a többi hűtő meg takarítva lett. Az hogy többször viszem vissza az az én döntésem volt ők egyben akarták. A váltó olaj nem csak cserélve lett hanem át mosva is biztos láttál már ilyen gépet nem olcsó meg nem is 8 liter olajból van meg. A gyári cooler em ami rajta volt az is valeo itt van a garázsban úgy hogy nem értem ezt ha a valeo is jó volt. Hepa motors nézz utána nem ma kezdték, de nincs is rá szükségük hogy fényezzem őket, igazából hirdetve sincsenek de akinek itt vidéken bmw je van az oda viszi. Azt hittem hogy a váltó olaj csere 120 ha lesz, mondták lehet 150 de akkor csak olaj le szűrő csere 8 liter új olaj vissza vagy lehet fokozatonkénti át mosás is az 190 nekem az kellett. Kérdeztem az este hand et a kunsagban ők 500 ezret mondtak csak vezérlésére kösz nem..... Akkor Pesten Göd ön kérdeztem 350 a sima 400 az xdrive, de az 120 km nekem Székesfehérvár meg 16 szóval.

Új hozzászólás Aktív témák