Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ruszki

    senior tag

    válasz umnyo #7143 üzenetére

    Persze!
    Azért, hogy a táv nem volt erős azzal nem értenék egyet de ebbe ne menjünk bele, de igen valóban megszűnt.
    Aki tanulni akar az úgy is megtanulja nappalin, levelezőn, távon , stb. Egyébként ugyanazokat a zh-kat írtuk mint a nappalisok csak kevesebb leadott anyaggal illetve több otthon feldolgozandóval.
    Msc.
    Igen hétköznap volt első félévben hétfő-kedd -szerda egész napos 08-tól akár 20-ig is.
    Volt Tavaszmezőben is és Bécsi úton is oktatás. Vegyesek az érzelmek. Talán az Optimumszámítás volt olyan mint a Matek I-II-II. de azt is meg lehetett oldani. Inkább beadandó voltak de az rengeteg. Tantárgyak hasznosságát meg szerintem mindenki maga dönti el. Én távvezetéki tervezőmérnökként dolgozok, nekem nem volt annyira sok plusz infó de azért adott egy szemléletet. Azon a szakirányon amin én voltam Ipari felügyeleti és kommunikációs rendszerek specializáció inkább az energetikai szférában tudsz elhelyezkedni de több szinten is, legalább is én így látom. A tanárok hozzáállása változó. Haddad nagyon jó fej, megköveteli amit lead de tényleg csak azt. Azt hiszem olyan mint energetikán Bsc-n Novothny! :)
    Hasznosságát tekintve, én úgy indultam neki, hogy jó ha van a papír, főleg ha egy magasabb vezetői pozíciót szeretnél majd a közeljövőben megpályázni ill. ha még szeretnél PhD-ni.
    De ha van még konkrét kérdés jöhet nyugodtan!
    Fizetésem nem lett duplája! :DDD
    Ruszki!

    Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

  • moha21

    addikt

    válasz umnyo #7143 üzenetére

    MSC levelező is nagyjából szombaton van reggeltől estig. Matek fizika a nehezebb része.

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Új hozzászólás Aktív témák