Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz ponizsiraf #6440 üzenetére

    De igen felvesznek, nagy az átfedés, de nem mindenre (mondjuk banki sw és egyéb magas szintű dolgok, bár itt sem a diploma, hanem a tudás hiánya miatt, hiszen mi elsősorban low levelt tanultunk), és érdekel, meg aztán a kandón nem voltam megelégedve a színvonallal.

    Amit a munkám során használok nagyrészt magamtól tanultam meg. Szeretnék egy jól strukturált tudást összeszedni. Ha ez nem ilyen lesz, akkor legfeljebb abbahagyom. Nincs diplomaszerzési kényszerem már. Ami feltétlenül kellett azzal már nincs gond. Innentől öncélú és csak belső indíttatású a dolog.

    Belevágok és majd meglátom. Lehet 1 év után váltok MSc-re (akár párhuzamosan is). Sajnos kreditelismertetés miatt az MSc nekem 3 év lenne. Amúgy nem kell mindig kreditelismertetés, minden MSc szaknál megvan adva, hogy milyen képzésekről lehet oda menni és azok közül honnan kell elismertetés és honnan nem.

    De majd kiderül.

    Egyébként az, hogy mennyire kapós a dolog az jól mutatja, hogy 2 állásra jelentkeztem, de még 2-re megkerestek jelentkezés nélkül és a 4-ből 2 helyre felvettek, 1 helyen nem engem választottak és 1 helyről még várom a visszajelzést. Ez legrosszabb esetben is 50%, ami szerintem kurvajó. Összesen két önéletrajz elküldésével 4 lehetőség, ebből 2 már sikeres.
    Szerintem 1-2 héten belül eldöntöm, hogy hol dolgozzak tovább.

    Pedig az angolom is csak középfokú és az egyik helyen ahova felvettek egy darab magyarul tudó kollégám sem lenne azon projekten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák