Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz Studiossrác #2080 üzenetére

    Zsír :D :D . De amúgy azt nem értem, hogy akkor ezeknek a laboroknak mi értelme van? Pl. hírtechből mi azt sem tudtuk hogy mit mérünk, csak írtunk valamit a jegyzőkönyvbe és szevasz. Aki be se jött csak leadott valamit, az is 5-öst kapott... Na nem mint ha bánkódnék, hogy kevesebb dolgom van :DDD , de azért ez így pénz kidobás az iskola részéről.

    tomics: Villany2 tavaszmezőn, ha jó tanárt fogsz ki, akkor a jegyzőkönyvet 50Hz-en átlapozza, és kész. Én kitalált számokkal irkáltam tele :D .

    4-6-os 17-est ismerem. De a buszos lehet hogy gyorsabb. Na majd kiderül. Az tuti, hogy ha reggel kell mennem, akkor 33-as, és 86-os busz, és ha onnan jövök vissza a koliba akkor is.

    Végre előkerültél :DD .

    Gyáááá fizikából 13 pontom van, és 14-től van megajánlott :O :O :O :O :O :O :O , persze javítani nem lehet... :W :W .

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák