Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Hugo85 #517 üzenetére

    Kötelesek, lásd a linket az adatlapomon. A legnagyobb baj az, hogy azon túl, hogy nem ismerik a munkájukkal kapcsolatos szabályokat (nincsenek ezzel egyedül sajnos), de még ha megmutatom, akkor sem hiszik el, sőt pofátlanul hazudnak is a tetejébe. Jöttek itt nekem olyannal, hogy fogyasztóvédelemhez fordultak, és azok azt mondták, hogy nem kell visszafizetni. Ebben két dolog sántít: 1. elmentem a Bp-i és a Főfelügyelőséghez is - nem is hallottak róluk, sőt erősen tiltakoztak, hogy ők ilyet ki nem adhatnak semmiképp, cégnek meg pláne nem. 2. TUDOM, hogy visszajár a teljes vételár, jogász vagyok...
    Nem szeretnek pénzt viszaadni sehol, de ha hagyjuk magunkat, akkor nem is fogják betartani a szabályokat. Nekem egyébként még levásárolni sem hagyták, pedig konkrétan rámutattam, hogy ''akkor ezt elvinném helyette'', szóval ennyit az együttműködési képességükről. Milyen cég az, amelyik képes 30.000 Ft-ért bíróságra menni? :Y Több ponton megállíthatták volna a folyamatot, de mindannyiszor kifejezetten ellentmondtak...

    mod: És remélem a jótállási időt azért újraindították elölről, mert az is jár - új termék, új garancia. Előszeretettel szokták a hátralévő időt hagyni, ami szintén jogellenes.

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák