Hirdetés

Aktív témák

  • kissjani85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Engedjétek meg, hogy megosszam veletek ezen szolgáltatóval kapcsolatos friss tapasztalataimat.

    Két kártyám van tőlük:
    1, Menyasszonyom által második kártyaként használt SIM-et fogtam be A7000-embe csak internet végett. Hisz még eddig a T-mobil adott 1090 Ft-ért 200 MB-t itt kapok 490 Ft-ért 333 MB-t és ha vége az akciónak akkor váltok az 1290 Ft-osra és 1GB vel tudok majd gazdálkodni. Visszalassítás nincs szóval minden frankó.

    2, A régi Lumia 520-amba kerül amit kizárólag futásra használok (Endomondo + olyan helyeken futok ahol gond van azért nem árt). Ezt a kártyát frissen vettem és be is állítottam rajta a 90Ft-s netet, de a tájékoztatót hallgatva kiderült, hogy csak 2 hónapig 90 Ft mert aztán már ez is 490 Ft lesz. Na sebaj nem létszükséglet, de jó lett volna rögtön feltölteni a futás eredményeit + messengeren váltani pár szót még az ember várja a buszt vagy hasonló (ezek visszalassított neten is elmennek).

    Remélem jól kalkuláltam a dolgokat és nem bánom meg a váltást. Különösen az első esetben.
    Köszönöm a sok hasznos infót és tapasztalat megosztást az előttem szólóknak!

    Ui.: Mind a két boltban vásárolt SIM 4G-s volt.

Aktív témák