Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Dragon3000 #41827 üzenetére

    Ja hogy abban nincs igp? Ezt nem is figyeltem. :B A 2200g meg már 50k...

    Nem szeretnék floodolni, úgyhogy ezúton köszönöm mindenkinek az eddigi tippeket! Böki a csőröm hogy másnál integrált moboval minden rendben működik és nálam is csak a qB vacakol (maga a gép flottul működik, a szelessav.net szinte nyíl egyenes vonalat húzott 600/300-on), így próbálkoztam: a TCPO-t lefuttattam, uninstall után a qB 4.2.5-t telepítettem, a local és roaming mappák mentek vissza; az eredmény: a qB szépen elindult, majd néhány perc múlva a gui megfagyott aztán se előre se hátra, úgy maradt. Miután órák után sem áll helyre kilőttem a feladatkezelőben, újraindítottam, kapásból úgy indult hogy a felület nem elérhető, a feladatkezelő szerint nem válaszol. Három napja ezen a szinten megrekedt, ha a gépen indítom újra ugyanez a helyzet. Valamit csinál a háttérben nevetséges sebességgel, de se az rss alapján történő letöltés nem működik, se a figyelendő mappával nem foglalkozik; webuin keresztül pedig már hetek óta nem érem el. Úgyhogy meg vagyok lőve. :W
    Kérdés:
    1. Lehet-e a roaming/local mappából csak a torrenteket és az rss beállításokat kimenteni (minden más kuka) és ezekkel friss telepítést eszközölni és ha lehet, akkor melyik fájlokat kéne kimenteni/visszamásolni?
    2. Nekem egyértelműen qB problémának tűnik; van-e valakinek más tippje (esetleg win vagy hw)? Mert ha nincs akkor felesleges win reinstallban vagy új gépben gondolkodni...

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák