Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz cof #23569 üzenetére

    " amiből jópármillió örökre el is veszett mert nem tulajdonítottak még akkor az emberek a privát kulcsok biztonságban tárolásának akkora jelentőséget mint ma."

    Ilyen én is ismerek, ma kb milli9omos, vagy miliárdos lenne, ha akkro elrakta volna, "kitudja mi lesz alapon".

    " Ha meg egy kritikus szint alá esik, elképzelhető egy teljesen kapituláció is, ahogy az lenni szokott az ilyen lufi eszközöknél."

    amúgy érdekesség, de pl hiába esik nagyot a btc és eth mostanában
    A Sol és a Cardano még a korábbi májusi mélypontjukat sem érik el, max megközelítik. Most vhogy értéktartóbbak... úgy látszik olyan tartományban vannak, ahonnan nem igazán esnek már tovább... jelenlegi környezetben sem. (Legalábbis egyelőre így látom, ezt vettem észre).

    A fenti kommentelő elmélete alapján pedig az összes altnak már földbe kéne állnia... mert akkora az esés... hát még sem sőt.

    " Ha meg egy kritikus szint alá esik, elképzelhető egy teljesen kapituláció is, ahogy az lenni szokott az ilyen lufi eszközöknél."

    Szerintem pedig van. Egyre inkább beépül a köztudatba, és az intézményeknél, bankoknál, és egyéb pénzforgalmi, vagyonkezelési egységeknél... Ezért nem tűnik úgy, hogy visszamehet arra a szintre ahol 10 éve ahol senki még nem is hallott róla... mert azóta elég sok minden változott...

    pl a játék ipar is annak idején 2 műszakis játéktere volt, akik unatkoztak, kb onnan indult a dolog, és egy iparággá fejlődött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák