Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz oriic #3640 üzenetére

    "Crowe-t nagyon sajnáltam, az első támadásnál eléggé próbálta odatenni magát, erre meg így lesz vége. :("

    Hát ezaz! :( Amikor megláttam a kezet, ami mint kiderült az övé, akkor mondtam magamban, "hogy csak ezt ne..." erre mi történik? :( Hú de felhúztam magam... :((( Azért ezt nem így kellett volna alakítani sztoriban, nem kellett volna megölni.

    Igen, Regis király is nagyszerű karakter, tetszett hogy a végletekig harcolt ő is, mikor már tudta hogy itt neki vége lesz, a védőfal felhúzása után.

    (Noctis karakterétől félek, remélem nem viszi túlzásba majd a vinnyogást/picsogást, csak mert egy két trailer jelenetből nem egy erős férfi jellem jött le... pl. Nyx -et szembe állítod vele, és hatalmas a különbség. :D
    Oké, Noctis fiatalabb jóval, kvázi gyerek még a játékban is, na de na. :D A királyi vér fog bejátszani szerintem a varázserejét tekintve.

    A parancsnok meg, amikor kiderült, elhangzott egy "rohadj meg" a számból. :W Mocskos áruló. :(((

    Mit szólsz a final battle -höz? Nagyon epic volt. :)
    És a szörnyekhez? Nem voltak túl tolva, hanem kellemesen beleilleszkedtek a sztoriba, tetszett. :)

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák