Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sihto_

    tag

    válasz tildy #73 üzenetére

    Tegyél fel egy másik oprendszert is, akkor talán kiderül ha driver probléma van - pl.: valamilyen linux distrib.
    Amugyis a mai világban egy oprendszerrel :DD megérdemled, ha ez a hiba - bár erőssen kétlem
    Amugy az nemmegoldás, hogy visszaviszed a cuccost és próbálják ki a boltban, mert valami nem stimmel?

    A példa minidg erősebb az utasításnál

  • Sihto_

    tag

    válasz tildy #79 üzenetére

    Sehogy, fognák magukat és szó nélkül megkeresnék a hibát :DD

    Amúgy épp most akrom visszavinni a gépemet( az egyik laptopomat) asszem 2éve vettem, de mivel 3 év garancia van rá, remélem szónélkül teszik a dolgukat (bár sok rosszat halottam a hp szervizekről)
    Amúgy én csak ezekre reagálva irtam:
    Nos van a konfigomban leírt konfigurációm, ami kb 3 hete fura jelenségeket produkál.
    3 hete került a gépbe új videókártya, új dvd-író, illetve ram. A dvd-író jelenleg lehúzva a jelenség még mindig megvan.
    A probléma: néha gyakrabban., néha már indításkor is, kifagy , újraindul, megáll, de nem ám csak úgy

    Én már vittem vissza úgy a teljes gépet, hogy csak videokártyát vettem bele és szó nélkül tesztelgették 2 napig míg kijött az általam is tapasztalható hiba, szerintem, ha otthagysz egy boltban több százezer ft-ot, akkor jogod van kérni ilyeneket.
    Amúgy fagyogat még a géped? Vagy a proci feszültéség megoldotta?


    [Szerkesztve]

    A példa minidg erősebb az utasításnál

Aktív témák