Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz Mahrenburg #1124 üzenetére

    Szeressük ezt a Cadillac-et :)

    Ez a VW hír nekem új, pedig szoktam efféle híreket olvasni, úgy látszik kimaradt. Bár VW-nál legolcsóbb modellként a Passat CC-ben tudnám elképzelni, "mezei" Passatba biztosan nem hozzák le. Vagy tekintve, hogy kész márkabirodalom, a ""népautón" kívül is van hová pakolniuk, pl. az említett Audiba.

    BomiBoogie
    Elég régen ültem Volvóban még V70-ben, nekem akkor az is tetszett. Ez a felfrissített dizájn nekem is tetszik. gyakran felmerül mennyire akar vagy nem akar prémium lenni a Volvó. Most látszólag a felső házat elhagyják, nem készül új igazán nagy autójuk. De sok hasznos főleg a biztonságra irányuló fejlesztésük van, annyi szent (külső légzsák, megerősített kasztni). Az új amerikai teszten bukott is egy szépet a német prémium trió, a Honda Acura LT-je (szvsz 1:1-be toyota Carmy) és az S60 "maradt" talpon.

    Yeffy DJ: Ebben is van igazság az S40, V50 tudtommal még Ford Focus padlólemezre épült. De a Frodnál is kérdéses mi mennyire USA, mert van van fejlesztő központjuk Aachenben is. Arról már nem is beszélve, hogy lassan mindenki gyárt mindenhol mindent.

    Tipikusan a fagyi visszanyal effektus, amikor európai beruházása után kínai gyártó fontolgat a későbbiekben helyi gyártást az USA-ban is :)

    Egyébként Usákok körében nálam formatervre Camaro vs. Mustang meccsen nagyon kicsit a camaro felé billen a mérleg nyelve. Challengert Fehérváron láttam, az is feltűnő jelenség.

Új hozzászólás Aktív témák