Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrM94

    őstag

    válasz MiklosSaS #3434 üzenetére

    Na,akkor kapaszkodjatok irok egy hosszu szoveget,hogy mi tortent...
    11 re kellet bemenjek 10.30 kor hivnak,hogy hol vagyok mert mindjar en jovok...Hat jol van emberek ugy volt szo h 11 tol leszunk mi..Odaerek 45're meg bennvannak az elottem levok,mentem szivni egy cigit azutan sorra is kerultem.Bemegyek,az egyik vizsgaztato tanar kotekedni akart,egybol kerte a szemelyimet szepen kedvesen es batran odaadom neki,ad nekem egy egy piszkozat lapot es megker hogy huzzak egy tetelt..Szelerol huztam egy tetelt megkerdezem szepen illedelmesen,hogy leulhetek ide az elso padba vagy esetleg menjek hatrebb,hova szeretnek hogy uljek?Vizsgaztatok,hogy uljek ahova jolesik..Leulok elkezdem olvasni a szoveget ami tetelen volt elkap egy nagy mosolyoghatnek,es miutan kivigyorogtam magam es elolvastam elkezdtem csinalni a feladatokat piszkozatra.Elso par kerdes az volt,hogy mirol szol a szoveg meg stilus mittudomen micsodak meg kommunikacios funkciok..Na de a szoveg egyRECEPT volt,a gyomber jeges tea receptje,ezen vigyorogtam mint a tejbetok..Jolvan megoldom a feladatokat nezem a 2.dik pontot..Azon kapott el egy megnagyobb nevetes szo szerint ezt kerte"Irja le 10-15 mondatban a kedvenc etelenek a receptjet" :Y :Y :C :C
    Es akkor en elkezdtem,hogy a bundaskenyeret hogyan kell elkesziteni.Beleirtam hazipraktikakat,hogy szaraz legyen a kenyer stb..Utana mikor sorra kerultem eleg vicces volt amikor elkezdtem olvasni a receptet a tanarok is vigyorogtak felmondtam nekik ami a piszkozat lapomon le volt irva es meg beszelgettem veluk,hogy bundaskenyeret lehet majpastetommal sajttal enni stb..,szal ilyen elkeszitesi modokrol ok is mondtak jo tippeket meg enis nekik..Persze,hogy nagyon elveztek megdicsertek,hogy milyen szepen megfogalmaztam a szoveg tartalmat es a stiluslkatreszeket nyomos indokokkal tamaszottam ala.
    A vegen vigyorogtunk egyet megkaptam a legnagyobb minositest megkerdeztem szepen,hogy tavozhatok-e,es kijottem.

    Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Új hozzászólás Aktív témák