Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz polgi803 #15099 üzenetére

    Nem lehet, hogy pont egy szerveren voltunk tegnap? Pont ezt a "csalós" témát olvastam tegnap itt a fórumon és utána rögtön az első meccsen futottam bele. Barátom éppen Firestorm Solo -t nyomott és addig léptem be ide. Még örültem is, hogy szokás szerint kevés ticket volt támadó oldalon - hamar végzünk 'Major defeat' -el (vagy innen szép nyerni :) ). Hangár támadása volt éppen soron, belépek 'B' -n és a ház mögül kilépve rögtön fekszek. Akkor tűnt fel kommentekben, hogy mindenki nyomja a 'report' -os dumát. Visszamenve látom a csapattársak dőlnek mellettem, mint a kalász - mondtam is TS -en barátomnak megint van egy "terminátorunk" ... Persze én is lepihentem hamar, amint kinéztem.

    Az alábbi képernyőmentéseket tegnap 20:54 -kor lőttem:

    A killog a sráccal volt tele. Itt mondjuk elszúrtam, mert pont becsúszott egy "nemfejes" is - homokszem csúszott a srác gépezetébe is:

    Ekkor 281-5 -nél és 87K pontnál járt éppen:

    Ő preludemaster - MG 42 -vel: 12,363 Kill és ebből 11,449 Headshot (ez majdnem 93% fejes MG42 hipshot -al séta közben !!).

    Azaz, aki nyomja a dumát, hogy nem csaló az aki jobb nálunk. Ez így van. Ez a srác jobb nálam - meg úgy kb. mindenkinél itt a fórumon. Szerintem ilyet alapból shroud és stodeh se tud - Náluk is jobb ...

    A BfV "anticsít" -hez meg a EA/Dice hozzállásához a dologhoz azoknak akik azt gondolják, hogy valami azért működik: ez a srác is lőtt több, mint 12,5 K hasonlót csak MG42 -vel. Szerintem nem csak most reportálták dögivel. Még mindig aktív játékos - az összes többi más által idecitált hasonló kollégával egyetemben.

    Egyébként tegnap este a Firestorm is rogyásig volt ilyenekkel - nem tudom valami "akció" volt mostanában csíter körökben ? Mondjuk volt néhány balf@sz is köztük ...

Új hozzászólás Aktív témák