Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz gabipaci #17320 üzenetére

    ha már személyeskedsz akkor legyél szíves a nevemet is beírni vagy legalább ide címezni, és nem vagyok nagyokos, csak vázolom a tényeket a Mi szemszögünkből, amit páran nem képesek felfogni, sztetek az az 5-6 ember akinek negatív véleményei vannak a ph szerverről, azok sztetek mindezt kitalálták? de nem értem miért, mert ennyi erővel írhattam volna bármelyik másik szerverre is! de nem, konkrétan ez esett meg velünk ott/akkor. Admin vagy, így ahelyett h burkoltan letudsz minket meg kellene érteni a mi álláspontunkat is, és az a szerver sorszám az nem az hogy mennyire f*sza a szerver, de nem ám, az az h mennyire van telítve folytonossággal, és nem értem h ez miért fontos neked/tek, én ha admin lennék azon lennék h az ilyen dolgokat megoldjam. Am mi sem vagyunk gyerekek hogy lenézzen bárki is (már aki, a flegma megfogalmazásból ítélve).

    gabipaci az h te ott abban a hszben a srácot elküldted melegebb éghajlatra szépszóval, még rád is vonatkoznak a ph szabályai, továbbiakban legyél szíves felém és mindenki felé (mivel itt mindenki tiszteletbeli felhasználó és olyan itt nincs hogy mert admin vagyok) nyílt udvariassággal kommunikálni, semmi flegma megfogalmazással hozzászólást írni, és kéretik ezt a Szia. dolgot is mellőzni, eléggé a flegma kategóriába tartozik (csakmert nem esik jól ez sztem senkinek sem)

    +sztem nem lenne semmi off ha a szerveretek dolgait nem itt tárgyalnátok meg (pl, r-chee blogja), mivel a szeród után jön be sok off hozzászólás...(csak egy 5let)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák