Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ciry

    őstag

    válasz WhiteWalker #13258 üzenetére

    Engem meg ott egyszer sem :))
    Ha a védőket úgy nyírják, hogy közben az m-com-ot támadják, akkor megengedett.
    Lehet rám kellett volna inkább születned, hisz alig haltam meg vagy 40-szer :DDD
    Járműlopás is megengedett(ezt KL_Atya kérdezte), ha valaki beragad és úgy viszi el.
    Eseti dolgokkal meg szerintem senki sem foglalkozik, itt is-ott is tünnek el néha dolgok, amíg nem csap át rendszeressé, szerintem szóra sem érdemes, kicsit színesebb lesz tőle a party.
    Egy csörtében ahol 20 másodpercenként sípol fel az m-com, admin legyen a talpán, aki le tudja követni a hogyisvan-ot, úgy, hogy azért játszana is.

    Jazzy: azért gyere fel a ts-re, hátha tolhatjuk együtt is, nem akarlak folyamatosan repair tool-al bántani :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Csak semmi buzulás!"...

  • KL

    tag

    válasz WhiteWalker #13258 üzenetére

    Mondjuk ezt már tegnap sem értettem (laguna alta-n voltunk). Nem kempelni mentünk oda (kfa-val voltunk ketten), hanem fogtuk a helikoptert és mögétek repültünk. Így megoszlik a védők figyelme és áttörthető szemből a front (meg egyébként is elég nehéz rámfogni, hogy én kempelek).

    Utána viszont vicces volt, hogy már akkor is felháborodás jött, amikor a következő szakaszon, ahol A felett egy ilyen kis párkány van beugrottam és mivel nem igen vettek észre megöltem 8-10 embert. Na arra még véletlenül sem lehet ráfogni, hogy kempelés, az mcomtól 5 méterre voltam, és ha az a hely nincs kipucolva, lerakni sem lehet.

    A másik dolog pedig, hogy ha a kempelés tiltott, akkor tessék kirakni a világítótoronyban, meg a dombokon száradó snipereket, az mcomot még nem látott bármilyen kasztot, mert azok aztán tényleg basznak a világra. (Hacsak nem az eredményes, Himtan féle kempelés tiltott kizárólag).

    [ Szerkesztve ]

    A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

Új hozzászólás Aktív témák