Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    válasz Gyula84 #41394 üzenetére

    Megmagyarázhatnám,de akkor flémháború lenne,mint szokott.

    De mivel rákérdeztél,a személyes véleményem leírom.
    A sniper,az egy külön állatfajta,ebbe a játékba semmi szükség rá.Van más játék,ami arra való,pl. ArmA,vagy mittuomén,de ebben a játékban kb. semmi értelme.
    Most jöhettek azzal,hogy én egy foglalós,mindig a játék forgatagában lévő sniper fajta vagyok,csak kérdem én,az meg minek??
    Ott van 3 féle másik kaszt,amivel ugyan ezt megteheted.

    A csipák 98%-a egy,vagy a killcam miatt esetleg két pontban fekvő,a a csapatott segítő emberkékből áll....mármint hozzásegítik a csapatodat a vereséghez.
    A bf általában a conquest-ről,nagy járműves pályákról szól(na),semmi szükség rá.
    Az már más dolog,hogy most ebben a korcs játékban néha meg lehet magyarázni a létjogosultságukat,de én speciel továbbra sem látom semmi értelmét a sniper kasztnak ebben a játékban.

    Más:
    Már megint kezdi...EA onlánnyal kezdte,most:ERROR
    Origin could not get code (-5ef7ffff): The LSX server didn't respond within the set timeout.
    Ennek már sosem lesz vége??

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

  • @rglaaf

    veterán

    válasz Gyula84 #41394 üzenetére

    én már belefáradtam hogy kritizáljam ki hogy játszik,nem érdkel ha annyira béna hogy magával együtt felrobbantja a tankot c4-el vagy slam-el vagy kempel a domb tetőn csak röhögök rajta, fast-os serveren azonnal jön ugy is a jármű ha béna a helis lekapom a nyomi jetessel együtt,megyek csinálom a feladatot a kinyirnak respawn megyek vissza érte, tehát jól szórakozom:D

    PSN:BiZzare_0 ️

Új hozzászólás Aktív témák