Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz lofagi #32823 üzenetére

    Sajnos az AA nem támadó jármű, ahogy a Himars sem. Az AA-nél az a könnyű, hogy hátulról indulsz vele, nem kell kimozdulni, azért a Himarsot el is kell lopni, és nincsen olyan közel a bázishoz, hogy könnyű legyen vele az út. Ha meg nem figyeli senki, akkor tudjanak rá... de baszott idegesítö az tuti, mert megállsz javítani, és tutira kiszed :W
    Mindegy, ez nem BF3, itt más taktikát kell alkalmazni. AA ellen: Nem kell repülni, a csata kimenetele, úgyse a levegöben fog eldölni, az esetek 90%-ban. Mobile Artillery ellen meg... Sose állj meg :D

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • Kevin's

    senior tag

    válasz lofagi #32823 üzenetére

    Őszintén megmondom én nem vok pro játékos a statom se vmi fényes 0.98 k/d aránnyal nem villognék itt,de nincs is annyi időm játszani,mint amennyit szeretnék. Viszont számomra meglepő ez,mert általában a fiatalabb generáció az ami rutinosabb és jobb reflexekkel érzékekkel rendelkezik,mint egy öregebb korosztály. Aki 30 évesen munkából haza érve, fáradt szemekkel nézni a monitort és azon pillázik ,hogy hol rejtőzik az ellen vagy honnan (campelnek) már annak is örülök,ha észre veszek 2-3 ellenséget a pályán,így azt gondoltam az idősebb korosabb korosztály használ ilyeneket,de ezek szerint pont,hogy ők játszanak tisztességesen!!

    [ Szerkesztve ]

    ♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

  • válasz lofagi #32823 üzenetére

    Egyrészt 2 dolog van... hangsúlyozom, szerintem.

    Vannak a csata repülők (A10 és tsai)... oké legyen páncélozott és erősebben kiszedhető, mint pl egy harci helikopter.
    Azokkal oké repüljön alacsonyan... vagy rá a földi célokra amolyan "stuka" módon.
    Ezekre nem válasz az AA gyengítése, mert inkább a gépeket kell a céljuknak megfelelőre alakítani.
    Páncélzat és aktív védelemmel.

    És vannak a "jetek" amik elsődlegesen másik repülőgép elfogására valók... namost ezek ne repüljenek pl alacsonyan a városok felett, szerintem elég nagy tér van meg magasság arra hogy a gépek egymással ellegyenek és gép-gép ellen csatázzon. Vagy ha berepül pl helikoptert vagy csatarepülőt elfogni akkor vállalja a kockázatot hogy kiszedi a földi AA. Nem értem mi a baj ezzel, a valóságban is így van kb...
    Egy magasan repülő és gyors gépet még ígyis nehéz kiszedni... még néha aktív radarosan is, mert messze van... stb stb. A géppuska sem annyira drámai mint írod... elér messzire, de messzire nagyon jól kell vele célozni és nagyon sok találat is kell.

    És valahogy ezt kéne a játékba is beletenni/implementálni. Ne úgy hogy harci szimulátor legyen, de ne is úgy hogy vizipisztojos bazári lövölde. :)

    BF3-ba pl nagyon utáltam hogy normális AA pl ott van csak a pályákon ahol a madár sem jár, így igazi városi/földi védelem csak az az 1 mobil AA van meg a kézi rakéták... amik valljuk meg eléggé gyengék és hatástalanok egy jó pilótával szemben.

    Remélem jól kifejtettem. :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák