Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz csibe1 #40895 üzenetére

    Azért Cod 2-ben nem ennyi órám volt, hanem xfiren nyilvántartása szerint sokszorosan ennyi. Nem most jöttem le a falvédőről, nekem elhiheted. :U Voltak cheaterek, nekem is küldtek egyszer egy batot, hogy kipróbáljam, aztán ki is próbáltam, de persze Punkbusteres szerón hamar lecsapott róla. Mondjatok amit akartok, de ennyi cheater anno nem volt. :N

    Emlékszem arra is, mikor valaki nyomta a figyelmeztetés ellenére is a WH-t, aztán láttad a konzolban, ki is lett kickelve vagy valamikor bannolva is. Nem volt visszabeszélés, mert ha nagy volt a pofád, akkor azért is repültél.

    (#40896) VinoRosso Tudom, 10 napja találkoztam vele, már a nevéről felismertem, pedig kb. 2 éve jelentettem a köcsögöt. Úgy néz ki teljesen feleslegesen, mert tovább nyomhatja fullba a kretént. Nem tudom hogy csinálja amit a videóban bemutatott, ilyet még életemben nem láttam.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák