Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Én már nem bírok az ügyfélszolgálatukkal. Sztori: megrendeltem cseh raktárból kuponozva ezt a drónt [link] helyette sikeresen ezt küldték [link] Múlt hét kedden mikor megérkezett egyből írtam is nekik. Csináltam videót, küldtem képeket. Miután a sima hibabejelentésre nem válaszoltak felvettem velük a kapcsolatot cseten (még jó hogy VIP4-gyel jár ez is...), az ottani helpdeskes nyitott nekem egy ticketet. Kb hétvégén volt az első értelmezhető ajánlatuk: vigyem be egy szervizbe, kérdezzem meg tudják-e javítani.. Érted a szerszámkészletből drónt csinálni.... Megírtam nekik normálisan, hogy ne hülyéskedjenek. Ma jött egy újabb ajánlat: 2000BG pont. A 27 ezer forintért cserébe. Hát most van 1000 pontom, csak a rendelésekből. Teljesen nem normálisak.

    Forduljak közvetlenül PayPalhoz?

    [ Szerkesztve ]

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák