Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok.Egy kérdésem lenne.Van egy régebbi(Fuitsu Siemens M 1437 G ) laptopomEbben egy Ati Mobility X700 as 128 mb os videokártya van...A gépre windows 7 lett telepitve.Ehhez a kártyához driverr nem találtam.Rámentem a sajăt illesztőprogram telepitésre.Kivettem a pipÁt a kompatibilis driverek fülnël..Bejőtt egy két gyArto neve..rámentem az ati ra..Majd találtam egy x700 as drivert...felraktam ujrainditottam minden oke...2 ora mulva egIk pillanatrol a másikra elmegy a kép ujrainditom és már egyböl a fuitsu siemens felirat a bal also sarokban volt nem kőzëpen..és csikos minden...betöltött az oprendszer..de mintha elcsuszott volna kép.ott már nem csikos...felbontÁS sehogy nem jo...nagy nehezen vissza álitottam a drivert de nincs változás...ujratelepitettem nehezen szinte vakon mert fele képernyő nem látszott...de mindig ugyanaz..Szerintetek mi a teendö??Biosban is el van tolva a kép és felét látom csak.Kérlek segitsetek...

    [ Szerkesztve ]

    Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

Új hozzászólás Aktív témák