Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Pityu. #41049 üzenetére

    ici-pici gondolat.

    nálam volt hasonló, de az kék képernyős hibaüzenetes leállással zárult mindig.
    elmentem a windows topikba.
    ott javasolták a BlueScreenView nevű progit, ami kilistázta, ki volt a tettes.
    kiderült, hogy az avast, (vírusírtó), összeakadt bizonyos helyzetekben a böngészővel.

    2 megoldás volt:
    1. másik böngésző.
    2. visszaraktam egy régebbi avast verziót.

    nálad ugye nincs blue screen, de arra akartam utalni, hogy nem biztos, hogy szimlán a vga a tettes...

    ***

    mit tegyél, nem tudom.
    talán:
    1. más böngésző.
    2. vga videogyorsítás kikapcsolása, hogy csak a proci számolja a youtube-os videókat.
    hogy ezt most hol kell, nem tudom, mert mára lefagytam. :DDD

    ****

    os?
    böngésző?

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • pete_21

    addikt

    válasz Pityu. #41049 üzenetére

    Ahogy szab.tam is írta: nem biztos, hogy a videokártya a ludas. Először is töltsd le a Bluescreenview programot: [link]. Elég a zipest, nem kell a telepítőset tölteni. Ebben nézd meg, hogy mit ír. Lehet, hogy BSOD (kékhalál) volt, de lehet, hogy nem. Ha bsod volt, nézd meg, hogy mire hivatkozik, és okosabbak leszünk. Ha nem az volt, akkor lehet találgatni, próbálkozni, hardveres gyorsítás kikapcsolása böngészőben, illetve Flash playerben, illetve a Flashnek a protected mode kikapcsolása (én ezt első körben meg szoktam tenni, mert sok fülnél nekem használhatatlanná lassította a böngészőt).
    Zárszó: attól még, hogy nincs kék képernyő, még lehet bsod. Én játékokban is úgy kaptam bsod-t, hogy nem volt kék képernyő, csak a kép és hang fagyott be. De reset után láttam a Bluescreenview-ban, hogy valójában bsod volt, és logot/dumpot is készített magának.

Új hozzászólás Aktív témák