Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hekkerman

    tag

    Sziasztok

    Remélem tud nekem valaki segíteni. Van egy gtx 260 kártya, amit lcd tv-vel szeretnék összekötni. giga n26oc-896h A gond, hogyha dvi-hdmi vagy dvi-hdmi átalakító, és hdmi-hdmi kábellal kötjük össze a tv-vel, akkor villódzik a kép, illetve két más variáció van:

    vagy nincs post-screen és a welcome felirattól működik a win, vagy van post screen és windows töltés után eltűnik minden.

    Most vga kábellel kötöttük össze, így működik a dolog, bár picit vibrál a kép.

    ez az eset egy ismerősnél van, én videókártyámon van hdmi, ezzel egyből működik minden tv-n. illetve neki volt egy 8600gt-je, azt cserélte erre, és azon is működött a dvi-hdmi dolog, szóval valami lehet a kártyával, vagy csak nem szereti ezt a variációt. Samsung 37"-os tv, 4-es széria talán, nem tudom pontosan, 1366x768 a felbontása.

    Szerintetek hogy lehetne megoldani a dolgot, hogy hdmin menjen a kép, és legyen post screen, windowsba is jó legyen. Kellene egy bios frissítés a kártyán? Olyan, mintha a kártya nem tudná, hogy rá van kötve valami.
    Jah, driverek próbálgattuk, kimenetek közti cserélgetés, semmi változás.

Új hozzászólás Aktív témák