Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Eike

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretnék egy kis segitséget kérni. Kezdő downclocker vagyok (ha ezt a szót én találtam ki kéretik a továbbiakban a ©-ot használni). A gépem elég sokat megy, főleg vár arra hogy hozzáüljek, azonban kikapcsolni nem lehet mert néha távolról kell hozzáférnem.
    Jelenlegi config: Asus M2N32, 7850 BE, 4gb ram Kingmax, GTX280 OC Vga. Normál C&Q-ban a gép 240W-ot eszik, terhelve meg 380W küröl. Mondjuk van egy izmos szünetmentes is előtte. Eléggé fűt is a kicsike. Normál C&Q-ban a CPU szorzóját csak x7-re vette visza, így a Phenom MSR Tweaker-el levettem X5-re. P1-ben még beállítottam CPUVID-et és NBVID-et 1,17-re. Szabad még lejjebb mennem?
    VGA-val is szeretném ezt csinálni. Ott a Standard 2D állásba a gép sosem akar lemenni, és főleg ez a másik nagy fogyasztó a gépemben. Mindig Maxon pörög a kicsike. A Riva tunerrel próbáltam állítgatni megaherzeket, de fogyasztásban semmit sem jelentett. És manuális. Nem tudtok valami frankó megoldást arra, hogy ez automatikus legyen mint a procinál a P0, P1?
    Előre is köszi.

  • Eike

    csendes tag

    válasz priti #29035 üzenetére

    megnéztem GPU-Z-ben, mindig fullon megy 1,19V-al, Full 3d órajelekkel. A Saturnban vettem zsír újonnan. Lehet hogy a Windows7 aero miatt tartja 3d-ben?

Aktív témák