Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Dell XPS #618 üzenetére

    Terjeszteni kell a dolgokat. Baráti körben ha elhinted, de méginkább mutatod, hogy ennyiből ilyen meg olyan gép van, akkor elég gyorsan azt fogod tapasztalni, hogy értelmes gépeket hoznak-vesznek tőled, vagy boltból az emberek, mert gondolkodnak, és nem a Tecsóban kapják le az első gépet a polcról. Jó példa anyámnak vett T60 IPS verzsön, eddig 3-an vannak úgy csak a munkahelyén, hogy ha megjön a visszatérítés, akkor jön a cash és kell pár gép nekik is, mert egyszerűen állat, hogy 40-50k-ból mit lehet kapni. 150k-val bezárólag meg csillagos eget le lehet hozni, azt meg ugye nem is kell kifejtenem,elég ránézni az apróra, vagy német ebay-re.
    Amit tudok, azt én passzolom el és cserélek mindent. Tesóm 522-je mondjuk új volt, nem is rossz gép, de menni fog a piacra, 2530p-t kap a gyermek, még én is elcsábultam, pedig olyan harmonikus életet élek a gépeimmel, hogy tényleg akkor lesz csere, ha behal az alaplap valamelyikben :K

    Azoknál az Inspironoknál a megoldás a jó gari volt, és amit lehetett cserélni kellett vagy kell. Ami nálam járt, vagy alkalmam volt tesztelni, mind szenvedett azoktól a gondoktól, amik miatt tiltólistára került amoda, egyik srác mai napig küzd a 7110-el, és bármit csinál, meghal a hűtés és stoppol a gép, amint elkezdi meghajtani. Ez így sikerült, a következő szériára meg semmi panasz nincs, ez van, sajnos a Dell ott kicsit félrelépett, amit okosan korrigált később.

    Sztorizgatás vége, meg itt tevékenykedésemnek is, 2 hét múlva kezdődik megint a mókuskerék, elég nekem 2-3 topik is :K

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák