Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crysis88

    tag

    válasz Dell XPS #11299 üzenetére

    Szia.
    Nekem van egy eredeti win 7-em , a 8.1-et pedig egy haver adta kölcsön aki nemrég megvette és gondoltam kipróbálom , ha pedig tetszik akkor megveszem én is :K

    Tényleg nem tudom mi lehet a probléma , én a windows 8.1-re gyanakszom , de nem zárom ki a drivert sem.

    Nem hiszem hogy en rontottam volna el valamit , mert sok barátomnak és ismerősömnek is én szoktam windows reinstallt csinálni PC-n is és laptopon is de eddig nem nagyon voltak problémák , minden ment szépen simán. Ja és csináltam mar vagy 2 Swichable graphics-os laptopot és szépen működött mind a kettő. Drivereket mindig megkeresem a gyartohonlapjan hogy ne legyen semmi gubanc de erre most nem tudok rájönni hogy mi lehet a baja.
    Jó lenne kipróbálni win 7 alatt , hogy ott működik-e a dedikált GPU mert akkor biztosra vennem hogy az új win a ludas , de mint mar mondtam sajnos nincs hozzá driver :(

    Asus Z97-A , i5-4690k @4.2 Ghz , Scythe Ninja 3 , Corsair 16 GB DDR3 1333MHz , Gainward Phoenix GTX 1070 , Seasonic S12II-520W , Kingston HyperX FURY 120GB SSD , Samsung 500GB HDD , Seagate 2 TB HDD , Cooler Master HAF 912 Plus

Új hozzászólás Aktív témák