Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szagnes69

    aktív tag

    válasz _Berci_ #26635 üzenetére

    Hát az acer honlapján ehhez a laptophoz csak win 8.1 és win 10-es (64 bites) driverek vannak. Most feltettem egy win 7-et (pen driver-ról), de 7 eszköz drivere nincs meg. :) Életemben ennyit nem küszködtem számítógéppel, és egyre kevésbé kedvelem ezt a kütyüt. A laptophoz is adtak egy cd-t, de természetesen nem passzolnak a win 7-hez. Kaptam egy leírást az acer-től, hogy mit hogyan csináljak:

    Telefonbeszélgetésünkre hivatkozva küldeném a Windows 8.1-es operációs rendszer helyes feltelepítésének menetét.

    1. Windows 8.1 és 10 64 bites operációs rendszer telepítése UEFI módban. (Windows 8 nem jó, mert nincs hozzá driver)

    2. A http://www.acer.hu/ac/hu/HU/content/drivers weboldalról az I/O drivers telepítése. Ezt egyáltalán nem tudja telepíteni, azt mondja nem megfelelő platform.

    3. Ugyanezen oldalról a Chipset driver telepítése

    4. Majd a Touchpad driver telepítése

    5. Ezek után lehet a többi drivert feltelepíteni.

    Amennyiben ezen sorrendet betartják a telepítésnél, a készüléknek szoftveresen hibátlanul kell működnie.

    Már ott baj van, hogy ha UEFI módba visszaállítom, akkor jön az előzőleg leírt hibaüzenet. :)

    A touchpad most gond nélkül működik! :DD A többi viszont izgalmas.. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák