Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siposattilaa

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy Asus A54H laptopom ami gyárilag Windows 7-el felszerelt volt, visszaállítási funkcióval.
    Újratelepítés után, minden drivert feltelepítettem, viszont közben észrevettem, hogy minden indulás előtt négyet kattan és csak utána indul. A winchesterre gyanakodtam mert formáztam teljesen de utána rájöttem. hogy a dvd meghajtó kattog(mikor kihúzva állítom le és úgy kapcsolom be akkor nincs kattanás de akkor is csak negyedjére indul.) Azóta már többször formáztam, újratelepítettem, de semmi változás. Mikor semmi nincs a winchesteren akkor is ezt csinálja, ezért arra gondoltam valami bios beállítás vagy hiba lehet, de akármit állítgatok csak annyi változás van, hogy felpörög a ventillátor mind a 4-szer vagy nem. Próbáltam frissíteni is de nem tudom mert nincs újabb verzió, régebbivel vagy ugyanazzal pedig nem hajtható végre.

    Ha kihúzom a töltőt akkor pedig annyival másabb a helyzet, hogy 4-szer kell megnyomni a bekapcsolás gombot.

    Semmi más hibája nincs a gépnek, minden tökéletesen működik, de már nagyon zavar ez, úgyhogy a segítségeteket kérem!
    Csináltam egy videót róla, de nagyon gyenge a minősége és a hang is alig hallatszik.
    [link]

    Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák