Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • skylinelaca

    senior tag

    válasz GaborGh #29972 üzenetére

    bocsi hogy ilyen későn reagálok, de csak most jutottam géphez... szóval a gép picit több mint 3 éves, monitor 3x volt benne cserélve (gariba -ráadásul mindig az épp aktuális gariidő lejárta előbb romlottak el :) ) mert az alján vizszintesen csíkozódott, videókártya is volt már benne cserélve 1.5 éve kb, akkor szervíz nekem azt mondta h mivel garancia időn túl van ezért ki kell fizetni ami akkor kicsit soknak tűnt (96.000 csak a videókari) de aztán telefon a szervízből hogy a sorozatszám alapján a gépet a F*sicu visszahívta mert a vga gyárihibás és ingyen cserélik. megemliteném hogy minden egyes szervízben töltött hét után sorra tűntek el a belső csavarok a gépből, de a "bizonyítsam be hogy náluk tűnt el" szöveggel koptattak le mindig aztán szóltam egyik szervízelés után hogy pótolni kéne a gép aljáról a hiányzó gumicsúszásgátlókat mert ide ugy hoztam hogy megvoltak, nem felvezette a számlára a végén? egyébként a gép melegszik mint az állat, hangos is volt már a végefelé azt hittem hogy a vista húzza ennyire de win7el is ezt csinálta. valószínűleg elviszem egy bevizsgálásra de nemtudom érdemes-e bármit is költeni erre....

    Üdv: Laca

Aktív témák