Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz King Unique #120561 üzenetére

    Pont ezért elsődlegesen mindig az eszköz gyártójának weboldala, az ott leírtak a mérvadók.

    Sharkoon SATA Quickport Internal 1-bay-em van a PC 5.25"-os helyére betéve. 2TB-ig nem is volt gond.
    Megpróbáltam nagyobb kapacitású HDD-ket beletenni a Sharkoon SATA Quickport Internal 1-bay-be. Az egyiket nem látta a Windows. A másik fizikailag nem fért be, 3/4-ig lehetett betolni. Nem lehetett rácsukni az ajtót.
    Szerintem semmit nem írtak a korlátairól a Sharkoon oldalán.

    (Van egy nagyobb HDD-m és ezzel együtt jöttek a problémák. Például nem lehet 4 csavarral a PC ház HDD tálcájára csavarozni csak 2 csavarral. Keresgéltem és találtam egy oldalt ahol erről írtak, 6TB-tól a gyártók máshová teszik a HDD 4 csavarhelyét. Most meg ez.)

    Szerintem átverik a vevőket. Az ember kifizet pénzt és használhatatlan dolgot kap. Aztán próbálja meg maga megoldani? Kezdjen barkácsolni, kísérletezni? Ez nem a vevő hibája de mégis az ő pénze bánja.

    Például én mit csináljak? Backup céljára vettem HDD-t. Nem lehet a ház HDD tálcájára csavarozni. BTW nem is kellene a PC-ben tartani mert mondjuk havonta 1 alkalommal akarok rámásolni. A Sharkoon SATA Quickport Internal 1-bay se jó.

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák