Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balikabo

    tag

    Hali all!

    Segítsetek légyszíves, vettem egy FX 8120 as procit mellé egy asus alaplapot, de az aláírásomban láthatjátok a konfigomat. A lényeg hogy egy Chieftek 500 W 80p tápom volt az előző konfigomba, és mikor rákérdeztem azt mondták hogy használjam nyugodtan mert elbírja a gépet. Beszereltem mindent, működik is a gép, viszont randome idő után, volt hogy 1 óra volt hogy 1,5 de volt hogy 15 perc lefagyott a gép, semmi hibaüzenet, semmi csipogás vagy hangmegakadás csak sima fagyás, ami épp a képernyőn volt az ott is maradt. Néztem a hőmérsékleteket és a GPU valamint a CPU tökéletesen rendben volt(GPU 50 fok, CPU 47 terhelés aklatt) viszont ami feltűnt hogy eléggé melegedett a táp, nem veszélyesen de ha az oldalára tettem a kezem akkor meleg volt. Korábban a régi gépemben ilyet nem produkált. Sajnos felsőtápos házam van(CM 350 elite) és a procihűtő (AC freezer 13 limited edition) arrafele fújja a levegőt de nem telibe neki hanem kicsit mellé. A fagyás oka lehet az hogy kevés a táp? Vagy hogy túlmelegszik ezért leáll? Aida-val futtattam rendszerstabilitás tesztet és tökéletesen ment minden, 15 percig futtattam(nemtudom lehet kevés ideig). Aztán volt hogy game közben megfagyott de volt hogy sima you-tube nézegetés közben.

    Javaslataitokat előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák