Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Syncmaster

    csendes tag

    Hali 2 kérdésem lenne: nagyon nagyon örülnék aki tudna a választ rá :D ,

    Tehát az első igy hangzik : olyan program kellene nekem, ami arra jó amikor kivetítek valamit projektron keresztül akkor a képernyőn csak a filéket látod ami azon a mappán belül vannak se menüsor se semmi (értem ugy h hát kikapcsolok mindent rajta ) . és lehet vele keresni pl l-t megnyomom odaugrik az l-hez. html-es filék de ezek lényegtelen , salamanderről hallotam mint ilyen program ami jó de nem vált be aki tudna mondani ilyet hát megjegyzem a nevét :D

    Második az lenne, hogy : van egy laptop + projektor f4+fn-vel tudom váltani azt h mit lássak van amikor projektort van amikor laptopot és van amikor mind2-t látom.. amikor pc+projektor van és mivel pc-s billentyuzeten nincs fn gomb akkor ezt h tudom megvalósitani?

    több embert is kérdeztem aki informatikában jártasak, ők se tudták nagyon, akinek van valamelyikre válasza pls pm-ben irja . Válaszokat/itokat előre is köszi .

    [ Szerkesztve ]

  • Syncmaster

    csendes tag

    Sziasztok

    Egy két kérdésem lenne: mostanába tervezem hogy veszek új gépet, és egy ilyen opt meghajtóra gondoltam: Pioneer DVR-215D OEM Fekete , mutattam havernak a konfigot ő azt mondta h nem nagyon ajánlja mert 2 év után megadja magát meg kedv szerint ir és csak godnol egyet és leáll, gondoltam egy LG-re ott másik haver saját tapasztalat alapján mondta hogy nem érdemes mert sokszor elrontja a gépet főleg ha nem SATAs hanem IDE-s most elbizonytalanodtam hogy melyiket vagy milyet is vegyek kérlek ajánljatok valami megbizhatót és egy jót, q6700 procihoz milyen hűtő lenne a legideálisabb mert gondolom a gyári nem valami extrém, és lenne még egy: mint elárultam q6700 , hd 4850, 4gb ram, sata1 500gb vinyó , asus p5kc lap, 450w táp elég e hozzá vagy célszerű egy 500-as vagy 530-as? köszi a válaszaitokat előre is

Aktív témák