Hirdetés

Aktív témák

  • n-tek

    aktív tag

    válasz localhost #13921 üzenetére

    hát akkor nézzük
    van egy xp-s gépem. mikor bekapcsolom, akkor bejön a fekete háttér az xp-s logóval és a töltési sávval és a kis csíikkal. a csík kb 5ször végigmegy majd ujraindul a gép.
    beraktam win xp telepítő cd-t és a javításra mentem (recovery) vagy is azt a gombot nyomtam meg. ekkor egy hibaüzenetet ír ki:
    A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer. If this is the first time you have seen this stop error screen restart your computer. If this screen appears again then do the following things: Disable or uninstall any anti-virus, disk defragmentation or backup utilities. Check your hard drive configuration, and check for any updateddrivers. Run CHKDSK /F to check for hard drive corruption, and then restart
    your computer. Technical information: stop: 0x00000024 (0x001902FE, 0xF7CA9814, 0xF7CA9510, 0xF74271FC) ntfs.sys - address F74271FC base atF741A000, dastestamp 41107eaa
    hát ez a hibaüzenet. azért szeretném megjavítani és nem ujratelepíteni mert fontos adatok vannak rajta. köc a helpet

    [ Szerkesztve ]

    Escape is Just the Begining

Aktív témák