Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz inf3rno #29574 üzenetére

    Téged minősítettelek. Ne bosszants már fel. Egyszerűen a varázslat kategóriába illik amit írtál...
    Itt nem szubjektív igényekről van szó. ...kinek mi ízlik, meg tetszik. Az a lényeg, mi kell a szervezetnek ahhoz, hogy optimálisan működjön... Ahhoz meg nem kell sportszelet. Ha már ezt ragadtad meg... A diétát meg továbbra is félreérted mint a társadalom jelentős része. Különben nem a "megvonás" szót használnád következetesen. Hiszen ez számodra valaminek a nélkülözését elvételét jelenti. Miközben egy átrendezésről és összetételváltásról van szó a helyes mértékek betartásával... Nem írt olyat senki, hogy kenyéren meg vízen éljen hónapokig... Magyarázd már meg nekem, hogy a sportszelet összetételében mi az az elengedhetetlen összetevő ami a bajnokok reggelijévé teszi? Hm? Talán a hidrogénezett növényi zsír? Vagy a 1% kakakó? Aminél én még egy pohár kakaóba is többet teszek mint a gyártó egy egész szelet csokiba... Esetleg talán az egyéb emulgeáló szerek, hogy a szemnek kívánatos textúrája legyen? Hm? Nevetséges, hogy egészségtelen dolgok mellett érvelsz. Olyan vagy mint az akarat gyenge 90%... Mindenkinek minden jár, meg szabad... Nehogy valamit ne egyél meg... Meg lehet nézni a közvetlen eredményt. 10 perc séta alatt a szembejövő emberek jelentős része telesz@rt búvárruha. Te meg jössz itt ilyenekkel, hogy jajj...stresszes lesz mert nem eszi meg a reggeli sport szeletét. Pénzerőt nem akarsz küldeni az egészségerő mellé?

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák