Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giii

    senior tag

    válasz Beba Snake #72357 üzenetére

    Szia!
    Hazaérek le írok mindent.
    Előre is köszönöm mind kettőtöknek. :K

    AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

  • Giii

    senior tag

    válasz Beba Snake #72357 üzenetére

    Szia!
    Biosban minden alap.Perifériáknál az IDE nyilván ACHI-n van. BCLK és társai auton.Semmi tuning nincs.
    Az előző reakciómnál nem írtam le,hogy mindenféle hangfal és fejhallgatónál jelentkezik a probléma.Ami igazán lényeges még az az,hogy előtte ezt a problémát nem produkálta.
    Tisztításhoz sűrített levegőt használtam és az alkatrészekre odafigyelve mint mindig "profi" munkát adtam ki a kezemből. A gép itt van újra nálam.Egy Cmos reset és Load Difúúúúlt minden ......... mostanra ezzel eljutottam oda,hogy csak windowsban jelenik meg cicergés és társai Kft. Legalább már nem cicereg és sistereg a biosban. Többször kipróbáltam. (Az is eszembe jutott lehet én tettem tönkre összeszerelésnél). Annyit tudni kell az előéletéről,hogy maga a ház amiben bent fekszik az egy régebbi iso szabványon alapul.20 éves házról beszélnk és ebben a mementóban igenis talán számít,hogy a furatok sok helyen hiányoznk.6_8 furatos háznál pl ez itt 2 amit középen és délnyugati irány a rajz alapján.(Mi van ha rossz az egész földelése)
    Arra gondoltam,hogy egy új win megoldaná.De bevallom őszintén a legrosszabra számítok.Sima Jack dugó az alaplap hátulján csatlakoztatva tökéletesen és új és ott és mégis valami nem oké.Félek,hogy tönkre ment a Realtek chip. Hangot tökéletesen generál amúgy és tiszta de a sistergés ott van ami zavaró körülmény.
    :) :B

    [ Szerkesztve ]

    AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Új hozzászólás Aktív témák