Hirdetés

Aktív témák

  • qwertly

    addikt

    Sziasztok!Úgy néz ki,hogy meghalt az alaplapom amely egy gigabyte ga-965p-ds3 pedig csak egy winyót akartam pluszba bekötni.Ez után meg sem nyikkant a gép még a táp ventjei sem indultak el.Ekkor mindent lebontottam és próbálkoztam él letett lehelni bele.Végül is úgy nézz ki,hogy ha a a ATX12V csatlakozót bedugom akkor el sem indul a gép ha nem akkor elindul a táp venti a proci venti és a videokártya ventije.De hát így nem megy a gép mert hiányzik a + 12V tápcsatlakozó.Így nincsen más cserélni kell.
    Hogy fájdalom mentes legyen az átállás a Asrock alaplapokban gondolkodnék amelyek közül van olyan is amelyeken a proci foglalat 775 és már támogatja a ddr2 és a ddr3 memóriákat is.Ami mostan kerülne bele geil 800Mhz 2×1GB memóriák.És a kérdésem az,hogy mire kell vigyáznom ilyen hibrid alaplapoknál menyire érzékeny a memória a modulokra mer a jövő hónapba lehet,hogy már a ddr2 memóriákat jövő hónapban lecserélném ddr3 2×2GB menóráikra és karácsonytáján meg az alaplapot és a procit egy újabb platformra.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák