Hirdetés

Aktív témák

  • Lagolit

    tag

    válasz P.K.Gabesz #29702 üzenetére

    P.K.Gabesz: A jumper-t nem toltam át, de az elemet kiszedtem legalább 1 percre. Tuti jó Ram-mal és Vga-val próbáltam, semmi. AMI BIOS-os, mielött bármit tettem volna egyet csipogott, utána kiszedtem a memóriákat belőle és vissza (ez régebben megoldás volt) akkor már 2-t sípolt ami memória hibára utal. Miután teszteltem a másik vga-val és ram-mal már semmit se csipogott és visszapakolva az eredeti dolgokat se csipogott többet. Viszont kép ugyanúgy nincs és win töltése sem indul.

    Háttértörténet: Mikor megvettem az egész gépet, összeraktam nem akart indulni, minden alaktrészt visszavittem boltba bevizsgáltatni, minden jó volt, hazavittem és semmi. Bevittem szervízbe, ott kiderült h az alaplap memória slot-ja kiégett. Kaptam egy új alaplapot és pár éve volt h az 1-es és 3-as DIMM-ben tartott 1 gigával nem akart képet produkálni, áttetem a 2-es 4-esbe és még 2 évig nem jelentkezett a gond. Most ismét és ugyanaz mint eddig bármikor, nincs kép, nem megy tovább a POST-nál, sőt lehet, h a BIOS se tud betölteni.

Aktív témák